Світлини з виставки ляльок в Одесі 22-25 березня 2012 р.
Відбулась третя виставка ляльок в Одесі. Одеса потішила нас гарною погодою, великою кількістю відвідувачів та хорошою організацією виставки, за що усім велике спасибі!!!