 |
 |
Скоро весняні канікули!!! Запрошуємо школярів та їх батьків на майстер-класи за містом.
Скоро весняні канікули!!! Запрошуємо школярів та їх батьків на майстер-класи за містом, творчі заняття поєднуватимемо з прогулянками у сосновому лісі, свіжий березовий сік та галицький струдель як бонус. Частину коштів віддамо на закупівлю матеріалів для творчого будиночку на Фролівській, де проводяться майстер-класи для дітей-біженців, та для волонтерської сотні "Сітка" на закупівлю тканини.
Пільків Ірина
|
 |